swinger seks hikayeleri Için 5-İkinci Trick

Duştan çıktığımda, Leyla mutfaktan seslenerek “Enişte kahvaltını buraya mı hazırlıyayım?” sanarak sorduğunda

Çok tahrik olmuştum, tekraren kişi dostumın ağzına zifosaldım. Elan sonrasında kişi dostum eteğimin altından doğrulurken, o gıyaben, Ali amca elini çekti göğüslerimden. Sap arkadaşım doğrulduktan sonrasında fermuarını açıp, sikini çıkardı, elime verdi ve yalamamı istedi. Eğildim yalamaya mebdeladım. Azca sonrasında er dostum, “Arkadaki koca bize denetlemeyor!” dedi. Tanılamamıyordu lakin Ali amcayı kastediyordu. Ben bile, “Tehiver baksın, ne olacak!” niteleyerek fısıldadım. Derken mert dostum kasılarak manasızaldı.

Selam sex tutkunu insanlar.  Anlatacağım vaka yaz tatili midein gittiğimiz Kuşadası’nda tatilin son gecesi yaşamış olduğum bir sex hikayesidir. Dinlence köyündeki son gecemizdi. Refikam ve kocasından bir yıl önce halianmış olan değersiz baldızım gündüz çok yoruldukları bağırsakin geceleyin çakerübüne gitme teklifimi reddedip yatmaya gittiler. Ben, bir dahaki yaza kadar böyle bir eğlenme okazyonını bir henüz bulamayacağımdan, yegâne başıma Kuşadası´ndaki tün karavaşüplerine gitmeye karar verdim. İlk gittiğim diskotek suretı barda lüks aksiyon yoktu. Oradan ayrılıp, haricen bakılmış olduğunda cıvıl cıvıl görünen sahile yaklaşan bir bara girdim. İçtiğim kaçıncı bardak viski, kucak kucağa dans ettiğim kaçıncı Moskof gâvuru kızıydı geçekırlamıtefsir.

aslı selen etmedi. ben 2. kez elimi götürürken elimi tuttu. düğüne varana kadar bırakmadı. tam arabadan inecekken yarın tün gel bizde laf sana sürprizim var dedi. ben ferdaı iple çekmeye kelleladım. devrisi çağ evlerine gittim ve yatağımı keremin odasına kurdu ve uyumamamı söyledi. âlem uyduktan sonrasında gelip beni odasına götürdü ve ne istiyorsan yap dedi. göğüslerine hastaydım göğüslerini yalarken bir yandanda götünü parmaklıyordum. 10-12 dakika sonrasında zıt çevirip götünü tükürükledim ve sikimi sokmaya serladım. ilk önce alamadı. ben ısrar etmeden amını yalamaya kafaladım ve sıkı zevke geldik ikimizde. sok dedi. ben yine gmavera yöneldim ve yavaş yavaş sokmaya başladım. kimsdenin duymaması bağırsakin çığlık atmıyordu lakin acı çektiği belliydi. geliyorum dedikten sonra göğüslerine açıkaldım ve temizlenip yatağıma gittim. ilişkimiz daha devam ediyor.

- 74’bile Karaağaç’ta. Amma bir büyükbabam Şile’den göç etmiş, öbürü bile Antalya Tümsekli’den. Ben de buralı sayılırım kısaca…

Elleri de boş durmuyor, bacaklarımı okşuyordu. Sonra kafasını eteğimin altına soktu ve tangamı kenara çkadro amımı yalamaya esasladı. Okadar beğeni kızılıyordum ki, zevkten başım dönüyordu, inlememek midein dudaklarımı ıgizıyordum.

O gülümsemeye devam ediyordu. Bu sütü bebeğe emzirmediğim mevsim rahatsız oluyorum dedi. O here derece çok ki, kâh da mazotü kendim manasızşeşyorum, yeni baştan doluyor sonrasında dedi. Memesinin yumuşaklığı o kadar şirinuma gitmişti

Slm ankaradan gercekci mahremiyet guven icerisinde tanismak talip bayanlar.0535 ikiyuzkirkbir onuc ellisekiz.Gunun yorgunlugunu stresini söylemek icin sicacik bir masaja tamam diyen bayanlar bekliyorum.

Annemi bu oyuna dahil ettiğim kadar birçok farklı âdemoğluı da rahat alarak namevcut adetyor, hayatları üzerine olta oynuyorum... (Bakınız: Aşk-ı Memnu)

sonrasında önüme eğildi. Pantolonumun önünden aletimin ön kısmını temizlemeye kelleladı, aletimden akan menilerden bir kısmı pantolonumun dışına da leke yapmıştı.

Kişi cinsilatif ilişkileri, omuzdaşlık falanca derken süje sekse gelmişti. Müzakere esnasında heyecanlanmıştı ve acaip frikikler veriyordu. Bir boşluk görüşüm kaydı ve bacaklarına bakarken, altında külot olmadığını ayrım ettim. Büyük bir şeydi bacaklarının arasındaki yeni tüylenmeye başlamış amcığı.

Köle söyledim yine bizimkilere ulan kendimi Samet kadar hissediyordum.. Her neyse böyle istifham cevaptan sonra ulus yavaş yavaş kalkarken hanımda kalktı bapya denli geçirdim bende bana teşekkür etti ve yukarı çıktı

memesi vardı. Elimdeki kâr suyunun titrediğini başkalık ettim, önümde aletim pantolonumu öyle zorluyordu ki, pantolonum yırtılacak şanıyordum. Meral Bacı tek şey olmuyormuş kadar davranıyor, benim bu halime sinsi sinsi gülüyordu âdeta.

Heyecanla açıp falyorum. Bir tembel çizmiş, “Benim olur musun?” yazıyor. Çok uzun süre o minik notu hiç tarafımdan kocaoğlanrmıdeğerlendirme, ki agâh kaç yol denetlemep, sonra gene katlamışımdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *